Únor bílý, pole sílí ......
Skalka: od spodu jsem věděla, že to nebude úplně prošlapané (dobře jsem si vzpomněla na to pondělí, kdy jsem zůstala pod sjezdovkou, rozum velel, neriskovat dál, brácha nahoře byl, ale bylo to, no abych to zkrátila, nezapomeneme na to asi delší dobu) ... polovina Skalky ještě šla, pak konec, stopy se otočily a šly dolů. Řekla jsem si, že druhý vrchol mi tento týden neuteče a prošlapávala jsem cestu nahoru (stejně někdo musel být první :))) místama jsem se bořila po stehna do sněhu a ani jsem přesně nevěděla, kam cesta vede, ale nahoru jsem došla :))) mám modré lýtka a odřené kotníky od sněhu, ale jsem na sebe pyšná :)))
a tohle je z vycházky na Prašivou :)))
maminka šla dneska za dámu :))) namalovaná a s náušnicema :)))
Prašivá není hora, je to spíše kopeček, ale 210 výškových metrů k dobru je fajn :))) zatím jsem sedmá, ale poslala jsem další data, které by mě měly posunout na šesté místo :)))
celkově mám letos nastoupáno 6625 výškových, ale ne všechny jsou na soutěžních vrcholech, škoda, že se tam nepočítá všechno :)))
nahoře azuro a krásně, vlastně tenhle víkend byl krásný do poslední minuty :)))
byly jsme tam s mamkou první, protože Michal s holkama chtěli jít zkratkou, která ale neexistovala, takže se vraceli a pak šli normálně nahoru, my dvě jsme tam už čekaly
troška nezbytného pózování :)))
moje milovaná maminka :))) když si vzpomenu na svoji rodinu, já jsem vlastně opravdu bohatý člověk, já se mám :)))
Míša chtěla ať ji zvednu, asi budu muset více posilovat, spadly jsme jako švestky :))) zhnilé švestky, abych byla upřímná :)))
další pokus :)))
nevím, jestli to bylo těma sněhulema, ale já jsem ji prostě nemohla zvednout :))) nicméně, smích je koření života :)))
Terezka plížením vpřed, abychom si mohli udělat pěknou rodinnou :)))
tak jest :)))
ale to slunko je pěkně ostré :)))
Míša je jako měsíček na hnoji :)))
i Michalka se plíží :)))
šášula :)))
mamčino solárium :)))
a dolů :)))
toho sněhu není málo, ani tady dole :)))
:-*
a v neděli ráno mě Michal budil, vstáváš a jedeme na hory nebo budeš spát až do oběda (bylo pár minut po osmé, jen tak mezi řečí) ... hned jsem byla vzhůru. Michal vybral Javorový vrch nad Třincem, horu, o které jsem mluvila už hodně dlouho, bylo to super. Sice náročnější na čas, doma jsem do sebe hodila kus žvance, kafe a fičela jsem do práce, ale tak já si představuju pěkný den (a jo, pracovat se musí)
a šlo se nahoru:)))
už dole to bylo pěkné a malebné :)))
a proč to brát naokolo, když to jde přímo nahoru :)) celkově to bylo převýšení přes 500 m na nějakých dvou kilometrech, takže docela dost prudké
Terezka si chtěla všechno točit :)))
ale jinak šlapala bez keců, jo to Míša, ta měla řečí, trošku mi zvedla tepovku, ale šlak mě netrefil, ji taky ne, tak fajn :))) hrozné, jak vyrostla z telecích let Terezka, tak do nich přišla Miška, ale beru to jako daň za to všechno ...
jo, chvíli to byl fakt kříž, ale mě nezlomí
trošku mi to připomnělo fatranský Kriváň, ale ten byl prudší a více ledu ... přesto jsme si s Michalem začali dělat plány na příští víkend. Pokud by bylo pěkně, vyrazili bychom sami někde na Fatru, na vyšší hory, na lehko (myšleno bez dětí:))) mamka slíbila holky pohlídat, ale bude záležet na počasí :)))
začaly se otevírat krásné výhledy :)))
nahoru to šlo, dolů to byla divočina, vyrazila jsem si totiž v Keenech bez podrážky (já nevím, co mě k tomu vede, já ty boty prostě miluju :))) no, tak věděla jsem, že dneska se povětšinou nepoběží, tak jsem volila pohodlíčko pohodlí :)))
sluníčko i dneska bylo pěkné ostré ... ale to azuro a teplo, paráda
ani si nevzpomínám, co k tomu zase chtěla dodat :))
ale uznejte, že viditelnost opravdu byla :)))
vzít si plátěné kalhoty do sněhu byl taky dobrý nápad, ale vzhledem k tomu, že jsme domů došli mokří všichni, to z konečného hlediska bylo jedno :)))
no, tohle bylo trošku krušnější, protože slunce se tam nedostalo a na sněhu byla ledová krusta, která se pod náma bořila ... no a nebyl to úplně krátký kousek, takže tady jsem se rozhodla, že ačkoliv jsem Mišce řekla, že nahoře nic nedostane, že se slituju a vrcholovou polévku a kofolu si přece jenom dá. Další důvod byli namachrovaní frajírci v trekových Salomonech, kteří sbíhali sjezdovky. Nejdříve jsem si říkala, jo, dobrý, ale pak jsem zjistila, že se vyvezli nahoru lanovkou a pak dělali machry .... takže respekt, že naše holky to vyšlapaly ...
už viděla, že je nahoře ... jako nahoře u hospody, k vrcholu to bylo ještě cca 1,5 km po vrstevnici, s hodně mírným převýšením (problém byl v tom, že to nebylo úplně prošlapané)
v dálce byly vidět i Jeseníky
mí drazí si dali polévku, já Birell (mňam, ten mi tak chutnal, a jak jsem pak neměla čas pořádně se najíst, tak jsem v práci trpěla hlady a Miška mi poslala fotku bonbonů, které jsem měla na stole, takže, když jsem ve 22:20 došla domů, první cesta vedla do kuchyně a už jsem se cpala bonbónama :)) nepamatuju si, že bych kdy večer takhle jedla, ale nemohla jsem si pomoct a tlačila jsem škopek :)))
Michalka vylezla na hromadu dřeva ...
a hups dolů ...
a hups na čumák ...
tady je mrazíkov :)))
a jsme nahoře, takže sjednotíme data ... Michalův Garmin :)))
a moje Ambity :)))
a vrcholová fotka :)))
achtung, čvachtung v botách :))) Terce upadla podrážka boty dokonce, ale to jsme hned vyřešili, takže už má naštěstí nové a nic nám nestojí v cestě, abychom poznávali další hezké místa, tak jako dnes :)))
no a čeká nás to prudké dolů, holky to vyřešily, sedly na zadek a prostě jely :)))
a přitom se točily na video :)))
no a dneska, můj plán je Lysá dvakrát měsíčně, dneska jsem šla v únoru potřetí, celkově letos popáté a konečně jsem se dočkala ...
nalehko se dobře jde a běhá, ale natěžko, kdybych vzala velké zrcadlo, jsem dneska mohla mít naprosto úchvatné fotky, takže jen informativně z mobilu
to je azuro, teplo, nádhera, dole pod těmi mraky je hnusně a kolem nuly ...
ano, dnes jsem si vyšla nad mraky ....
pravda je, že to mělo trošku dobrodružnější dohru, doběhla jsem k autu spocená a 1,5  hodiny v tom mrazu řešila auto, abych s ním mohla odjet, protože autobusáci jsou totální magoři, ale našli se lidé, co  mi pomohli a já nemusela pod Lysou zůstat až do jara (nebo aspoň do té doby, kdy se řidič autobusu, naprosto nedostupný všemi, kteří se mu snažili dovolat, vrátí)  a kromě toho, že jsem promrzla na kost, se mi ani autu nic nestalo :))) dobrý den, já jsem kalamity Jane :)))
to vzadu jsou Vysoké Tatry :)))
ale abych to zhodnotila, byl to nejkrásnější výstup na Lysou, který  jsem vůbec kdy šla :))) a ať jdou všichni autobusáci k čertu ...
no nic, zítra jdu do práce, ale ve středu bych ráda na Smrk, tak uvidím :)))
Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
- zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

Únor bílý, pole sílí ......

Popis

snížek, snížek, snížeček ... užívám si zimu na horách, co to dá ... minulý týden jsem byla 4x: pondělí večerní Lysá s bráchou, s čelovkama ve sněhové kalamitě, byla to naprostá šílenost, ale šílení, to my jsme dost :))), středa: Skalka, totálně zasypaná sněhem, sobota: valentýnský výstup na Prašivou s maminkou a v neděli: Javorový, my čtyři. No a tento týden začínám podobně, opět pondělí: Lysá hora (nejkrásnější výstup na Lysou, který jsem kdy zažila) ... zima je moc krásná, ale ve skrytu duše se už začínám těšit na jaro :)))

Období

únor 2015

Statistiky

  • 133 fotek
  • 1 se líbí

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Uzamčené album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album
Reklama

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí...

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Únor bílý, pole sílí ......
Komentáře Přidat